Bezpieczne wakacje.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych wprowadzających w czas wakacji. Wszyscy, i mali i duzi przypominali sobie złote zasady zapewniające beztroską i bezpieczną zabawę w czasie letniego odpoczynku. Pamiętaj: pij dużo napojów, zwłaszcza wodę, noś nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne, zabezpieczaj skórę przed poparzeniami słonecznymi poprzez kremy do opalania z filtrami UV, dostosuj swój strój do warunków pogodowych. Nie zapomnij o sprayach przeciw kleszczom i komarom a także żelu na ukąszenia. Sprawdzaj czy groźny kleszcz nie wbił się w skórę podczas pobytu na łonie natury. Przebywając w grupie ludzi nie zapominaj o zabezpieczeniu przed ewentualnym zarażeniem wirusem SARS-CoV-2: noś maseczkę, stosuj dezynfekcję i dystans społeczny. Jednak aby wakacje się udały, nie zapomnij spakować do plecaka dobrego nastroju i uśmiechu!

Wszystkim życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji!!!
M.J.