„Przy innym ogniu, w inną noc…”

Jedna z harcerek 16 CDH NS Promienie, Magda, za kilka dni kończy szkołę. Z tej okazji zebraliśmy się w szkolnym ogrodzie aby po harcersku ją pożegnać i wręczyć dyplom oraz upominek. Przy dźwiękach gitary zaśpiewaliśmy „Harcerskie Ideały” i „Szarą lilijkę”. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia z harcerkami z IV Szczepu Harcerskiego Kamyk, do którego należy nasza drużyna. Zbiórkę zakończyliśmy tradycyjną Iskierką

„Różne dzieci są na świecie”

Rozstrzygnęliśmy konkurs „Różne dzieci są na świcie”. Jako, że jego organizatorem była drużyna harcerska Promienie, to i uroczystość miała harcerski klimat. Nie zabrakło piosenek i pląsów. Tradycyjnie wspierały nas druhny z IV Szczepu Harcerskiego KAMYK. Na zakończenie ochłodziliśmy się sorbetem truskawkowym.

Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

15 czerwca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dogoterapii.
Z tej okazji podczas spotkania pn. „Poranek z psem” odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców konkursu plastycznego „PSIE HISTORIE”.
Gościliśmy również panią z Fundacji PSIA DUSZKA, na ręce której przekazaliśmy dary dla podopiecznych fundacji.