Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

11.03.2020

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno – wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Sprawność: Przyjaciel zwierząt

Harcerze ze szkolnej drużyny Promienie zdobywali dziś sprawność. Przyjaciel zwierząt.Wykazali, że potrafią rozpoznawać gatunki zwierząt domowych, wskazywać je na obrazku. Wiedzą jak należy zachowywać się w kontaktach ze zwierzętami. Znają też potrzeby zwierząt, wiedzą jak należy o nie dbać. Wspólnie wykonali plakat „Kochajmy nasze czworonogi”.

Wszystkim harcerzom gratulujemy!
A.M.