AKCJA „KWIATY ZA ELEKTROGRATY” ZAKOŃCZONA SUKCESEM

We wrześniu nasza szkoła ponownie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji: „KWIATY ZA ELEKTROGRATY”, organizowanej przez sieć sklepów Castorama. Akcja ma na celu propagowanie postaw proekologicznych i uczenie obchodzenia się ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym w trosce o środowisko naturalne. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością, co jest dowodem na rosnącą świadomość właściwego gospodarowania elektroodpadami. Nasi uczniowie, rodzice uczniów oraz pracownicy szkoły uczestniczyli w szkolnej zbiórce elektrośmieci, które zostały przekazane do sklepu Castorama. W zamian otrzymaliśmy sadzonki wrzosów, które posadziliśmy na terenie szkolnym. Wspólnie dbamy o nasze środowisko naturalne.
V.S.