„Piątka na medal”

W dniu 14 maja reprezentanci naszej szkoły Dorota, Kamil, Mikołaj, Gracjan i Tomasz uczestniczyli w V Lokalnym Turnieju Tenisa Stołowego, który  odbył się w Akademickim Centrum Sportu Akademii Jana Długosza.
Tegoroczny turniej okazał się dla naszych reprezentantów niezwykle udany. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki, zawodnicy popisywali się dobrym serwisem oraz różnymi zagrywkami taktycznymi, wiele pojedynków było zaciętych i  pasjonujących. Po długiej, wyczerpującej walce najlepsi zawodnicy stanęli na podium.
Nasi reprezentanci Kamil, Mikołaj i Dorota zdominowali swoją grupę sprawnościową, pokonując zdecydowanie swoich rywali w czystej i zgodnej z zasadami fair play rywalizacji.
Wielki sukces odniósł nasz nowy uczeń Gracjan, który w finałowym pojedynku grupy drugiej pokonał swojego kolegę z drużyny Tomka, dla którego był to ostatni pojedynek w barwach naszej szkoły. Tomasz dziękujemy !
Opiekunami naszych reprezentantów byli Panowie W. Chądzyński  i T. Czubat.
Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, drobne upominki, a każda drużyna symboliczną statuetkę turnieju.
W.Ch.