Poznajemy świat zawodów cz. 6

Ostatnią w tym roku szkolnym wizytę złożyliśmy naszemu znakomitemu, częstochowskiemu twórcy, panu Mariuszowi Chrząstkowi. Jak zwykle było to niezwykłe 😜 przeżycie! Bo i pan Mariusz jest artystą niezwykłym, człowiekiem wielu pasji i zainteresowań. Jego wyjątkowe prace znane są na całym świecie. Szczęśliwymi posiadaczami statuetek pana Mariusza są między innymi Lionel Messi, Oprah Winfrey oraz finaliści francuskiej i holenderskiej edycji programu MasterChef.
Bardzo dziękujemy za gościnę – to było coś wspaniałego! Dziękujemy również pani Anecie, mamie Wiktora, za równie niesamowite ciasto – to już przecież tradycja, że nie odwiedzamy naszych artystów z pustymi rękami 🙂

PS więcej zdjęć. jak zwykle, na naszym profilu Meta (Facebook)

https://www.facebook.com/share/p/b1BHREi7AhPEygZ5/?mibextid=WC7FNe