Bal Karnawałowy 2023

9 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy „w czerwieni”. W tym roku cała jego organizacja, prowadzenie oraz sam motyw przewodni miały nieco inny, bardziej wewnętrzny, nasz szkolny charakter.

Odpowiedzialni za zabawę nauczyciele przygotowali dekoracje nawiązujące do zbliżających się Walentynek, muzykę, przy której świetnie później bawili się uczniowie oraz zebrali zestaw zabaw-konkurencji, podczas których oprócz rywalizacji było dużo, naprawdę dużo radości i śmiechu. Dla najlepszych uczestników nie zabrakło słodkich, pysznych nagród.

By tradycji stało się zadość w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, jury wybrało Królową i Króla Balu, którymi zostali Nicola oraz Konrad. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim życzymy, by ten radosny nastój, jaki zagościł u nas 9 lutego pozostał z nami jak najdłużej 🙂