Dzień Aktywności Sportowej

16 września w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU – odbył się na terenie rekreacyjnym Zespołu Szkół Specjalnych nr 45 DZIEŃ AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ – SZKOLNY TURNIEJ W BOCCE.

To kolejna wspaniała inicjatywa, która zmobilizowała naszą szkolną społeczność do promowania aktywności sportowej na co dzień. Po oficjalnym powitaniu uczestników, poprzez zabawę realizowano zadania sprawnościowe w takich konkurencjach jak: tor przeszkód, slalom wózków i rowerów, rzuty do celu, rzuty do kosza. Można też było sprawdzić swoje umiejętności pokonując ścieżkę sensoryczną oraz podczas zmagań sportowych na korcie do gry w bocce. Wszyscy uczniowie starali się jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności, ze skupieniem i uśmiechem podchodzili do kolejnych konkurencji. Uczestnikom i organizatorom należą się gorące brawa. To był bardzo aktywny dzień!