ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY.

Dzień Otwarty zaplanowany w marcu niestety nie mógł się odbyć z powodu pandemii. Nie mogliśmy spotkać się w szkole dlatego chcieliśmy zaproponować namiastkę – wirtualny spacer po naszej placówce. Przed Państwem film, który nagraliśmy z okazji jubileuszu 50-cio lecia naszej szkoły. Od tamtej pory niektórzy uczniowie stali się już absolwentami, ale poza tym – bez zmian :-). Życzymy miłych wrażeń!

To właśnie dziś miał odbyć się w naszej szkole Dzień Otwarty. Z wiadomych względów nie możemy spotkać się na miejscu i dlatego chcieliśmy zaproponować namiastkę – spacer wirtualny (mniej więcej). Przed Państwem film, który nagraliśmy z okazji jubileuszu 50-cio lecia naszej szkoły. Od tamtej pory niektórzy uczniowie stali się już absolwentami, ale poza tym – bez zmian 🙂 Życzymy miłych wrażeń!

Opublikowany przez Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie "ZSS nr 45" Czwartek, 26 marca 2020