ŚWIĘTO SZKOŁY :)

W dniu 5 czerwca obchodziliśmy uroczystość „Święto Szkoły”, która integruje całą społeczność szkolną: uczniów, rodziców, nauczycieli i personel szkolny. Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną uczniów, w której mogliśmy podziwiać formy wokalno – taneczne naszych podopiecznych.

Po części oficjalnej bawiliśmy się wspólnie przy pląsach, zabawach i konkurencjach sportowych prowadzonych przez panią Darię Dębską. Nie zabrakło poczęstunku w postaci domowych ciast naszych wspaniałych rodziców. Były również chrupiące kiełbaski i lody.


W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować wieloletniemu sponsorowi lodowych przysmaków panu Wojciechowi Kulejewskiemu właścicielowi firmy Caramelito za hojność serca i ofiarowany nam poczęstunek.
W zakupie kiełbasek pomogli nam natomiast państwo Jadwiga i Jacek Pindych właściciele sklepu Lewiatan. Serdecznie dziękujemy.
B.S.