Dzień Dogoterapii

15 czerwca obchodzimy Dzień Dogoterapii. Z tej okazji w piątek odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów trzeciej edycji konkursu plastycznego „Psie historie”. Była prezentacja o psach pracujących w naszej szkole, wspólne śpiewanie piosenek, galeria prac uczniów oraz możliwość obejrzenia pomocy wykorzystywanych podczas zajęć z psem. Jeszce raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału za rok :).
A.M.

Harcerskie pożegnanie

13 czerwca miała miejsce ostatnia zbiórka 16 CDH NS” Promienie” w tym roku harcerskim, podczas której pożegnaliśmy harcerzy kończących szkołę : Karolinę, Mikołaja i Tomka. Na pamiątkę otrzymali oni dyplom za godne reprezentowanie drużyny oraz pamiątkowy harcerski worek. Nie mogło zabraknąć również piosenek, pląsów i zabaw harcerskich. Zbiórkę zakończyliśmy w kręgu tradycyjną iskierką. To było bardzo wzruszające spotkanie.
T.T.