Warsztaty fryzjerskie

27 marca uczniowie klas przysposabiających do pracy udali się na warsztaty fryzjerskie do Studia Fryzur ZOHAN. Dzięki uprzejmości i dobremu sercu właściciela – pana Michała Bodziachowskiego przez dwie godziny mieliśmy całe studio dla siebie 🙂 Właściciel z cierpliwością i uśmiechem zachęcał uczniów do podejmowania się poszczególnych zadań, które w efekcie końcowym pozwoliły cieszyć się świetną i modną fryzurą. I choć nie wszyscy zdecydowali się na poddanie się zabiegom fryzjerskim, to każdy miał możliwość samodzielnego wykonania czynności pielęgnacyjnych, koloryzujących, czy porządkowych.
Jeszcze raz dziękujemy panu Michałowi za możliwość poznania tajników zawodu fryzjera, umiejętnie dobrane fryzury, pyszną kawę i radosną atmosferę.
A.Ch.