Wiosna, ach to Ty!!!

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Było bardzo kolorowo i radośnie. Dużo emocji wzbudził wiosenny pokaz mody, kolekcja „Wiosna 2019”, podczas, którego uczniowie mieli okazję pochwalić się swoją oraz projektantów kreatywnością i poczuciem humoru. Wspaniale było poruszać się przy wiosennych przebojach. Wspólnie stworzyliśmy obraz „ Już wiosna”, który teraz dumnie ozdabia ścianę w świetlicy szkolnej. Nie zapomnieliśmy oczywiście o najważniejszym punkcie tego spotkania czyli spaleniu Marzanny, by definitywnie pożegnać  się z zimą, a wraz z nią z wszystkimi troskami i zmartwieniami jakie dręczyły nas w ten chłodny czas. Na zakończenie spotkania każdy z uczniów otrzymał wiosenny, pachnący podarunek – delikatne, fioletowo – żółte bratki. Kwiaty te już niedługo posadzimy w szkolnym ogrodzie, by jeszcze długo cieszyły nasze oczy i przypominały o tym radosnym dniu.
I.DZ.S

Międzynarodowy Dzień Osób
z Zespołem Downa obchodzony jest 21 marca.
Z tej okazji zakładamy kolorowe skarpetki lub skarpetki nie do pary. Również i my postanowiliśmy włączyć się do tej akcji.
A oto efekty 🙂
T.T.